Дмитро Снєгирьов
Украина,
18 сентября 2020, 13:30

Знову мирні люди – розмінна монета: спецслужби «ЛНР» та «ДНР» затримують цивільн

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".
15 сентября 2020, 22:22

Українські дипломати мають використати ситуацію довкола селища Шуми для посиленн

Таким чином, звинувачення бойовиків «Л/ДНР» і РФ на адресу українських військових, фактично ставлять під сумнів звіт СММ ОБСЄ, а також саму ОБСЄ, як незалежну міжнародну організацію. На мою думку, українська дипломатія може використати це для посилення позицій у переговорах з припинення війни на Донбасі.
12 сентября 2020, 17:31

"Спільна" з окупантами інспекція українських позицій біля селища Шуми – спроба

Верифікацію місця розведення і відведення техніки та позицій протиборчих сторін, здійснює виключно місія ОБСЄ без сторін-учасниць конфлікту. Однак сьогодні нас намагаються переконати в тому, що вери
11 сентября 2020, 13:49

Історія нескорених. Бій УПА під Загоровим

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями.
10 сентября 2020, 13:25

Загострення на Донбасі – реакція Кремля на проліт американських літаків над Чорн

Цією провокацією і загостренням на Донбасі, Кремль дає Заходу чіткий сигнал, що готовий демонтувати нормандські домовленості у разі зближення України з Північноатлантичним альянсом. Росія використовує воєнний конфлікт на Сході, аби мати певний важіль впливу на Україну і блокувати її європейську інтеграцію, а також поступові кроки на шляху до набуття повноцінного членства у НАТО.
8 сентября 2020, 12:25

"Права Справа" оприлюднила поіменний список терористів, які катували українських

Наразі встановлено 25 осіб, які були причетними до жорстокого поводження, катування і побиття військовополонених та цивільного населення.
7 сентября 2020, 14:22

"Права Справа" ідентифікувала терористів "ЛНР" з числа ДРГ 1-го полку ім Платова

Списки терористів передані співробітникам правоохоронних органів України. Крім того відповідні матеріали будуть передані в міжнародні судові інстанції.
2 сентября 2020, 09:54

Питання загальної амністії терористів "ЛДНР" взагалі не варто піднімати

Україна повинна зайняти жорстку позицію, бо йдеться про збереження територіальної цілісності країни. Мати подразник у вигляді амністованих бойовиків, які зі зброєю в руках продемонстрували свою позицію щодо територіального та політичного устрою України, – це нерозумно.
31 августа 2020, 10:53

В ОРДЛО під виглядом гуманітарної допомоги з РФ постачається продукція білоруськ

Примітно, що під час останнього візиту Лукашенка до Києва була підписана угода між Україною та Білоруссю про те, що "гумконвої" з Білорусі будуть проходити без участі третьої сторони, тобто Червоного Хреста.
27 августа 2020, 10:45

Російські агенти впливу в Італії, Або як працюють російські спецслужби на Апені

Не протидіяти цій антиукраїнській вакханалії російських "агентів впливу" – це грати на боці ворога, основним завданням яких є зрив інтеграційних процесів України в європейські економічні та політичні структури, створення інформаційного супроводу для прийняття відповідних рішень.