Дмитро Снєгирьов
Украина,
27 марта 2020, 14:34

Корупція затоплює шахту "Золоте" на Луганщині

Звертаюся до Президента України, керівництва правоохоронних органів та прокуратури дати жорстку і чітку реакцію щодо можливої реалізації проекту "Заходи щодо захисту від затоплення шахти "Золоте" ДП "Первомайськвугілля" вартістю 1,48 млн. гривень. Крім того, у Верховній Раді має бути створена тимчасова слідча комісія щодо розслідування фактів розкрадання бюджетних коштів для реалізації програм відновленя інфраструктрурних об"єктів на території Луганської і Донецької областей за період з 2014 по 2020 рр. На мою думку, організація корупційних схем була можлива лише за умов "силового" прикриття з боку корумпованих співробітників правоохоронних органів і спеціальних служб.
26 марта 2020, 18:04

На Луганщині питання щодо готовності закладів для обсервації людей, які контакту

Утім, відкритим залишаються питання щодо готовності не тільки пансіонату "Привілля" до розміщення людей на обсервацію, але й готовності всієї Луганської області протистояти зовнішнім викликам.
25 марта 2020, 12:18

Рада понизила надбавки до зарплат лікарям, які працюватимуть у зонах зараження к

Тож відтепер замість передбачених 300%, лікарям платитимуть 200%. Спроби продемонструвати соціальну захищеність медичного персоналу, зіграла протилежний ефект і засвідчила нефаховість людей, які готують відповідні законопроекти.
20 марта 2020, 12:04

Скандал з медичними масками ставить під удар міжнародний імідж України

Ця ситуація поставила під сумнів міжнародний імідж України одразу в трьох аспектах. По-перше, ця ситуація показала вкрай низький рівень договороспроможності нашої країни. По-друге, світ побачив, що попри колосальний дефіцит засобів медичного захисту, українські чиновники готові продавати ті ж самі медичні маски іноземним партнерам. І по-третє – усі ці оборудки здійснюються незаконно, контрабандним шляхом.
19 марта 2020, 12:10

У бюджеті та Пенсійному фонді немає коштів для виплати пенсінерам тисячі Зеленсь

Змінюються уряди, «мутують віруси», а та «тисяча» в українському політикумі залишається незмінною ще з часів Юлії Тимошенко. І сьогодні вона перейшла у спадок до пана Зеленського»
13 марта 2020, 18:44

Обмін полоненими: коли і на яких умовах звільнять кримських татар

З одного боку, Україна повинна робити все, аби звільнити всіх незаконно ув’язнених заручників Росії. З іншого, Росія використовує обмін полоненими, як важіль політичного тиску на Україну, розхитування ситуації в середині країни і на зовнішній арені. Тому Україні важливо, не перейти червоні лінії під час переговорів і не завдати шкоди нашим національним інтересам.​
11 марта 2020, 22:34

Новий Кабмін було призначено з порушенням Регламенту ВР і Конституції

Або це так званий «турборежим» з порушенням Регламенту ВР, або свідоме нехтування нормами Конституції України, що неприпустимо.
5 марта 2020, 11:11

В районі Золотого російсько-окупаційні війська обстріляли позиції ЗСУ з новітньо

Усі ці факти свідчать про те, що т. зв. "ЛНР" і "ДНР" не дотримуються взятих на себе зобов’язань щодо розведення військ у трьох пілотних районах, про що було домовлено під час саміту нормандської четвірки в Парижі. Більше того, бойовики готуються до прориву на ділянках розведених військ. Установка УР-07М створена на базі шасі БМП-3. Крім того, на ній розміщена пускова установка із подовженим зарядом розмінування УЗП-06 і УЗП-06Д
2 марта 2020, 15:54

Територія ОРДЛО стала центром з виготовлення фальшивих грошей

Незважаючи на те, що левову частку підробок було виявлено в країнах Єврозони, ця проблема не оминула і Україну. Варто зазначити, що окуповані території Луганської і Донецької областей стали стали цен
1 марта 2020, 14:38

Зеленський домагається відставки усього Кабміну, а не лише Гончарука

Уся ця операція з відставкою Гончарука та інформаційний супровід щодо можливого призначення новим главою уряду Сергія Тігіпка – це «білий шум» та відволікання уваги. Справа в тому, що Зеленському не цікавий Гончарук. Згідно з тими ж Конституцією і Законом «Про Кабінет міністрів», відставка прем’єра, автоматично тягне за собою відставку всього уряду. Президент намагається позбутися низки невигідних для себе міністрів, аби максимально сконцентрувати владу у своїх руках, зокрема, встановити монополію і контроль над правоохоронною системою.