Дмитро Снєгирьов
Украина,
23 июня 2020, 16:56

Бойовики мають намір використати парад Перемоги в Луганську як прикриття для пер

22 червня інформація аналітичного відділу ГІ "Права Справа" щодо переміщення важкої бронетехніки бойовиків і фактів відновлення програми щодо видачі паспортів Рф мешканцям окупованих районів Луганської і Донецької областей була озвучена мною в ефірі Радіо "Голос Донбасу".
22 июня 2020, 22:30

"Права справа": Росія продовжує перекидати окремі підрозділи ЗС РФ і військову т

Варто зазначити, що це не перший випадок, коли бойовики і українські спецслужби вимушені підтвердити наявність живої сили і техніки в тому чи іншому місці їхнього базування після оприлюднення відповідної оперативної інформації аналітичного відділу ГІ "Права Справа".
16 июня 2020, 10:13

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської області, відбуваються батальйонно-тактичні навчання бойовиків, а також про місця накопичення техніки і можливого удару з боку підрозділів 2-го армійського корпусу «ЛНР». Відсутність реакції на цю інформацію призвела до локального загострення на стаханівсько-первомайському напрямку і захоплення українського взводного опорного пункту «Баня».
12 июня 2020, 10:40

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передисл

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”.
10 июня 2020, 10:17

Передислокація російських окупантів на Луганщині співпала зі збоями в роботі VOD

Йдеться про те, що російськими спеціальними службами і їх місцевими посіпаками задіяно комплекс оперативних заходів з метою унеможливлення витоку інформації про передислокацію підрозділів ЗС РФ з території країни-окупанта на окуповані території України. Звертаю увагу на той факт, що в українські ЗМІ просовується інформація, що підвищені заходи безпеки на окупованих територіях Луганської області (наявність додаткових блок-постів та відсутність мобільного зв’язку) пов’язані і з т. зв. "шахтарськими страйками".
6 июня 2020, 09:39

Російська Федерація та підконтрольні їй бойовики «ЛНР» готуються до масштабних з

найближчим часом РФ та підконтрольні їй бойовики, готують збройні провокації саме біля пілотних районів розведень військ – Богданівка, Золоте і Станиця Луганська, – аби звинуватити ЗСУ у невідповідності взятих на себе зобов’язань і припинення вогню. Українським військовим слід діяти на випередження»
4 июня 2020, 13:01

Чому «Інформаційний спротив» маніпулює даними про кількість вугілля вивезеного з

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні ст
2 июня 2020, 11:57

Організаторам стрілянини у Броварах були потрібні глядачі і максимальний розголо

У оперативників є такий прийом – відволікання уваги на негідний об'єкт. Робиться це для того, щоб той фокус уваги, який наразі зосереджено в українській громадськості на злочинах співробітників НПУ, які були викриті останнім часом, а саме: події в Кагарлику, розстріл сімох людей у Житомирській області пішов з інформаційного поля України. Фактично, керівництво Національної поліції свідомо йде ва-банк. Віддають меншу фігуру, стрілянина у Броварах, для того, щоб велика фігура отримала свободу своєї дії.
28 мая 2020, 14:29

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окуп

Звертаю увагу, що цифри і суми, наведені ексміністром МінТОТ Чернишом, його заступником Тукою і Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій від 25.05.2020 року абсолютно різні. У мене складається враження, що хтось з цих трьох персонажів, а саме: Черниш, Тука та МінТОТ, вішають українцям локшину на вуха, маніпулюючи обсягами вивезеного на територію Ростовської області українського вугілля, як циган сонцем. Хоча, заради справедливості, треба визнати, що маніпулюють всі троє.Источник: https://censor.net.ua/b3198567
26 мая 2020, 12:59

Непрофесіоналізм або інформаційний вкид – про заяви групи Інформаційний спротив

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних, плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо.